Předávání cen za vrcholné tituly

 

1) Za titul Master, Grand Master, Pes roku, Fena roku, Psovod roku, Champions of Running a za výkonnostní třídu psovoda se předá cena/odznak na jarní veřejné akci CCOC následného roku. Pokud si psovod nevyzvedne cenu na příslušné jarní akci, může mu být předána v náhradním termínu, na podzimní veřejné akci CCOC shodného roku.

 

2) Za titul CCOC Cup se předají ceny na výroční akci CCOC, v rok dokončení vypsaného období. Pokud si psovod nevyzvedne cenu na příslušné akci, může mu být předána v náhradním termínu, na podzimní veřejné akci CCOC shodného roku.

 

Žádáme psovody s nárokem na ceny, aby nejpozději 3 týdny před datem běžného předávání oznámili vedoucímu trenérovi, zda ceny vyzvednou nebo využijí možnosti převzetí cen na podzimní veřejné akci (možné u cen za tituly Master, Grand Master, CCOC Cup, výkonnostní třídy psovodů).

 

Mimo uvedené akce nebudou ceny vydány. Ceny nebudou rovněž vydány, pokud bylo členovi uděleno opatření za porušování povinností člena nebo jeho členství zaniklo (tituly zůstávají platné, platnost výkonnostních tříd psovodů je vázána na členství).

 

Výjimka, platná pro rok 2020: Ceny, které měly být předány na jarní veřejné akci (která se nekonala z důvodu pandemické situace), budou předány na podzimním Víceboji CCOC.

 © 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele

Doprovodná informace ke všem fotografiím na těchto webových stránkách:
Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb..

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio