78. LD

Pozor! Vzhledem k nutné změně figuranta dochází ke změně původně plánovaného data konání akce i náplně dne!

 

Po změně:

78. LD-E CCOC se koná 13.4.2019 v Dobříši.

 

Tento den proběhne ve verzi Extra, a to ve dvou areálech. Figuruje Tomáš. Získané body slouží (při současném splnění výkonnostních požadavků) k získání mistrovských titulů, započítávají se rovněž do šampionátu roku v běhu, Psa roku, Psovoda roku a do CCOC Cup 2018-2023.

 

Pro zájemce pouze o tradiční trénink a soutěže na dobříšském cvičišti:

Začátek (vstup do areálu) je v 11.30 hod. (dosavadní předpoklad, čas bude upřesněn po 1.4.2019).

Startovné obvyklé.

 

Pro zájemce o práce v poschoďové budově (socializační trénink, obrany):

Sraz před dobříšským cvičištěm je v 8.30 hod. (dosavadní předpoklad, čas bude upřesněn po 1.4.2019), odtud se uskuteční hromadný přejezd do blízkého areálu s budovou. Suverénní psi mohou za práci v budově získat hodnocení TOP Suverén. V areálu budov proběhne i soutěž Recall.

Startovné pro práci v budově:

Bez kousání - 100,- Kč/psa

S kousáním - 200,- Kč/psa

Po ukončení tréninku v budově bude následovat zpětný přesun na dobříšské cvičiště a okamžité pokračování v obranách, včetně soutěží Performance. Tréninky a soutěže v dalších disciplínách se uskuteční až po kompletním ukončení obran.

Zájemce o práce v budově žádáme o přihlášení formou písemné zprávy nebo e-mailem, nejpozději do 1.4.2019. S ohledem na konečný počet přihlášených k pracím v budově bude upřesněn časový plán.

 

Každý tréninkový den může být přímo na místě akce rozšířen i o další (neavizované a bezplatné) aktivity. Před účastí věnujte laskavě pozornost Infu ke klubovým dnům. Akce je neveřejná, přístupná pouze členům CCOC a hostům, pozvaným předsednictvem.

 

 © 2013 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele

Doprovodná informace ke všem fotografiím na těchto webových stránkách:
Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb..

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio